Şarj edilebilir kaktüs oyuncak

USB şarj kablosu ürüne dâhildir. Herhangi bir USB çıkışından şarj edebilirsiniz. Oyuncağımız şarjlıdır. Şarjı uzun süre gitmektedir.

Ses kayıt eden kaktüs oyuncak

Ses kayıt fonksiyonu vardır. Kayıt düğmesine basılı tutarsanız sesinizi kaydedebilirsiniz. Ardından aynı tuşa tekrar bastığınızda kaydedilen sesi söyleyecektir.

Müzik çalan kaktüs oyuncak

Neşeli müzik ve dans, hoş bir atmosfer yaratmak ve partilere ev sahipliği yapmak için çok uygundur.

Dans eden kaktüs oyuncak

Şarkılarla birlikte dans edebilir. Dans eden kaktüs ritimle dans edecek, çocukların dikkatini çekecek. Dans eden kaktüs size mutlu bir ruh hali getirebilir. Vücudunu sallıyor ve çok komik. Kaktüsü şarj edin ve düğmeye basın, müzik çalarken vücudu sallanıp bükülecek.

Hareket edebilen kaktüs oyuncak

Dans eden kaktüs şarkı söyleyebilir ve size mutlu bir ruh hali getirebilir.

Vücudunu sallıyor ve çok komik.

Peluş kıyafetli kaktüs oyuncak

Oyuncağın üstündeki kıyafet üstün kalite insan cildine zarar vermeyen ve tüm testlerden geçmiş kumaştan üretilmiştir. Bebekleriniz ve çocuklarınız için sağlıklı kaktüs oyuncak. Kaktüs pelüş oyuncaklar toksak olmayan ve zararsız pelüş kumaş kullanır, kumaş yumuşak ve rahattır, herhangi bir zarara neden olmaz, siz ve çocuklarınız güvenle oynayabilirsiniz.

Dekoratif görünümlü kaktüs oyuncak

Ayrıca oda dekorasyonu olarak da kullanabilirsiniz.

Ses taklit edebilen kaktüs oyuncak

Ayrıca sese duyarlıdır, yüksek alıcılı bir mikrofona sahiptir tuşa bastığınızda sesiniz kaydeder ve sizi taklit eder, duyduğunu tekrar eder ve dans eder. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Bebeğinizin ve çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Eğlenerek öğrenebilirler. Bu oyuncak bebeğinizin konuşma yetisini güçlendirecektir.

Kaktüs pelüş oyuncağı sallanacak ve neşeli bir şarkı söyleyecektir.

Ayrıca oda dekorasyonu olarak da kullanabilirsiniz

Aynı zamanda çok iyi bir yetişkin stres giderici oyuncak ve çocuklar için eğitici bir oyuncaktır.

Dans eden oyuncağın içerisinde tam 65 adet şarkı mevcuttur.

Ses kayıt fonksiyonu vardır. Kayıt düğmesine basılı tutarsanız sesinizi kaydedebilirsiniz. Ardından aynı tuşa tekrar bastığınızda kaydedilen sesi söyleyecektir.

Keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Misan Oyuncak

 

Pelüş Kaktüs Oyuncak